A+ A A-

Naše účast na Euro Dog Show v Leeuwardenu (Nl) 2011

CACIB male Rivarco Teller of Tales and Res. CACIB male Velvet Dream z ÚplňkuNa začátku září jsme s nadšením odjeli do Nizozemí. Tentokrát nebyla výstava ani v Amsterodamu, ani v Rotterdamu, ale na severu v menším městě zvaném Leeuwarden. Whippeti měli 3 výstavy. Národní výstavu ve čtvrtek, klubovou výstavu v pátek a Evropskou výstavu v sobotu.

 

Ve čtvrtek nás posuzoval rozhodčí pan Dick McCoy z Irska. Vystavovali jsme Velvet Dreama z Úplňku, Unta Notatu z Úplňku a Joliejolie di Mahana. Tak Dreameček byl Výborný 2 v mezitřídě, Jolie byla Výborná 3 ve třídě mladých a Nota byla Výborná 1. BOB vyhrála fena Hello the World di Mahana našich kamarádů Jana a Crise, která následně získala i titul BIG! 

V pátek musel taťka jet do Beringenu (B) na zasedání komise CdL, a tak jsme nevystavovali na klubové výstavě.

V sobotu jsme nervózně vyrazili na Evropskou výstavu, kde posuzoval psy Štefan Štefík (Sk) a feny Andre van der Broek (Nl). Ve fenách jsme byli 3 se známkou výborná s naší mladou Jolie a s Notou druzí se známkou výborná za úžasnou Blue Springs Elektra :-). Ale Dream nám udělal obrovskou radost se známkou Výborná 1 z mezitřídy bojoval o titul Evropského vítěze, kde se umístil na druhém místě s tituly: Res. Evropský vítěz, Res. CACIB, Res. CAC..... Jarko díky moc za Dreama!

Velvet Dream z Úplňku (Exc. 1, Res. CACIB, Res. CAC) on the table Velvet Dream z Úplňku Exc. 1 winner of Intermediate class Joliejolie di Mahana Exc. 3 on the table Unta Notata z Úplňku Exc. 2 in Intermediate class
Unta Notata z Úplňku Exc. 2 and Blue Springs Electra Exc. 1       Hello the World di Mahana : Exc.1, CAC, CACIB, BOB and 3rd BIG from Euro Dog Show and BIG from National DS